Regulamin

Oferujemy Państwu wynajem domku inspirowanego architekturą ludową. Spokojna okolica jest wymarzonym miejscem do wypoczynku w rodzinnym gronie w okresie wakacji, jak również przez cały rok. Zapraszamy !


Poniżej przedstawiamy warunki wynajmu, dzięki którym można dokonać rezerwacji. W momencie zarezerwowania domku, akceptują państwo zasady, które obowiązują przez okres pobytu w naszej chacie.


REZERWACJA:

 

1. Domek wypoczynkowy przeznaczony jest do wynajęcia dla max. 6 osób, wynajmujemy wyłącznie cały dom.

2. Aby dokonać wynajmu należy dokonać wcześniejszej, wstępnej rezerwacji oraz wnieść zaliczkę w wysokości 30% całego okresu pobytu.

3. Minimalny okres najmu wynosi 3 dni w sezonie i 2 dni poza sezonem.

4. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 16.00 w dniu przyjazdu, a kończy się o godzinie 13.00 w dniu wyjazdu.

5. Rezerwacji dokonujemy drogą telefoniczną pod numerem 503 473 820 bądź wysyłamy maila pod adres uroczeroztocze@gmail.com

6. Rezerwacja zostaje anulowana w przypadku nieuiszczenia zaliczki w ciągu 14 dni na wskazany rachunek bankowy.

7. Pozostałą wpłatę regulujemy pierwszego dnia pobytu przy odbiorze kluczy do domku bądź przed przyjazdem na konto bankowe.
Numer konta bankowego 441 320 153 739 483 861 200 000 01

8. W przypadku anulowania rezerwacji nie zwracamy wpłaconej zaliczki, lecz można ją wykorzystać w innym terminie (np. w następnym sezonie).

9. Skrócenie pobytu (z różnych przyczyn) nie upoważnia do żądania zwrotu wniesionej już opłaty za cały okres wynajmu.

10. Pobierana jest kaucja zwrotna w wysokości 300 zł.

11. Dokonanie wpłaty zaliczki jest dla nas równoznaczne z akceptacją powyższego regulaminu.

 

ZASADY KORZYSTANIA Z DOMKU:

 

1. W domku obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu. Dodatkowo, jesteśmy przeciwni rozpalaniu ognia w miejscach do tego nieprzeznaczonych (przy domku znajduje się miejsce do rozpalania ognisk wraz z opałem).

2. W przypadku jakichkolwiek niedogodności, dokonania napraw bądź innych problemów związanych z użytkowaniem domku, należy nas o tym poinformować.

3. Prosimy o niedokonywanie jakichkolwiek napraw bądź zmian w wystroju domku bez naszej zgody.

4. Uprasza się naszych gości o dbanie o porządek w domku, jak i dookoła niego. Informujemy, że na terenie domku obowiązuje segregacja śmieci.

5. Użytkownicy grilla i kominka zobowiązani są do pozostawienia czystości po zakończonym grillowaniu czy paleniu. Udostępniamy gościom opał drzewny, oraz opał kominkowy znajdujący się w drewutni, położonej przy domku.

6. Nie odpowiadamy za rzeczy pozostawione przez gości bez opieki.

7. Parkowanie samochodów na terenie kompleksu jest bezpłatne. (Parking niestrzeżony!)

8. Zastrzegamy sobie prawo do skrócenia pobytu z powodu zakłócania spokoju i porządku oraz ewidentnego naruszania zasad użytkowania domku, bez zwrotu opłaty za wynajem.

9. Nie wynajmujemy domku na imprezy okolicznościowe (wieczory kawalerskie, zjazdy integracyjne itp.) Zależy nam gościach, którzy szukają odpoczynku, spokoju w rodzinnym gronie.

10. Nie akceptujemy pobytów ze zwierzętami.


Mamy nadzieję, że powyższe zasady są jasne i przejrzyste. Dzięki temu obie strony będą zadowolone ze współpracy.